Piękna Willa okolice Alwerni!

Piękna Willa okolice Alwerni!

Lokalizacja: Alwernia

Cena: 2500000 zł

Cena za m2 : 4,854.37 zł

Powierzchnia: 515

Liczba pokoi: 10

Rok budowy: 216

Miejsca parkingowe: 4

O ofercie

Ponadczasowa willa znajduje się wśród niskiej zabudowy jednorodzinnej. Dom wybudowany „dla siebie” pod nadzorem architekta, co pozwoliło doskonale zaplanować przestrzeń i zadbać o odpowiednią funkcję. Nieruchomość składa się z dwóch budynków o łącznej powierzchni ponad 500m2.

Na parterze głównego budynku mamy do dyspozycji przestronny salon z jadalnią oraz kuchnią (łącznie niespełna 80m2), sypialnię z garderobą, łazienkę oraz gabinet. Z salonu oraz jadalni bezpośrednio możemy dostać się na 80-metrowy taras, który wraz z miejscem na grilla, kompletem wypoczynkowym, basenem (wymiary: 8x4m, przeciwfala, podgrzewana woda), czy małym boiskiem stanowi istną strefę relaksu. Cała Twoja rodzina będzie zachwycona!
Strefa nocna znajduje się na piętrze. Znajdziemy tam 5 sypialni, 3 łazienki oraz 2 garderoby. Niewątpliwym atutem jest również przyziemie, gdzie znajduje się miejsce na siłownię, salę bilardową, a także „klub” z winiarnią i podręczną kuchnią, gdzie można urządzić wspaniałą strefę wypoczynkową z barem lub nawet salę kinową. Dodatkowo na tym poziomie znajduje się funkcjonalna łazienka, pralnia, garderoba, warsztat/składzik oraz kotłownia.

Budynek znajdujący się na froncie działki to z kolei 4-stanowiskowy garaż oraz dodatkowe pomieszczenie gospodarcze, które pomieści kilka rowerów.

Koniecznie trzeba  wspomnieć o przepięknym, wyjątkowym ogrodzie, który został zaprojektowany z dbałością o każdy detal. Piękne krzewy ozdobne, oczka wodne, fontanny, czy liczne ścieżki stanowią jedną bajkową całość.

 

Polecam i zapraszam na prezentację!

Dla naszych klientów budowa/ projekt remontu /przebudowa oraz wykończenie w atrakcyjnej cenie !!!
Nasze realizacje znajdziesz na stronie www.grupa-matejko pl
Kompleksowe doradztwo finansowe oraz bardzo atrakcyjne stawki za czynności notarialne.!

Rafał Sanowski
tel: 578-728-001

ZAMÓW WYCENĘ